Het is niet alleen het kunstzinnige brein van Gerhardt Heusinkveld, maar ook zijn werk als hovenier dat ter sprake komt in de uitzending bij ZFM Zandvoort. Onder Gerhardt brengt hij zijn muziek, maar het werk dat hij naast muziek doet als collagist zit eigenlijk in Gerries Imaginarium. Het voorstellingsvermogen van wat er in het brein van Gerhardt om gaat en wat in kunst tot uiting komt. Kortom zijn groene vingers als hovenier gebruikt Gerhardt in dit liveoptreden.
Terugkijken
Gerhardt heeft zijn muzikale voetsporen al achtergelaten in het Nederlands muzieklandschap en daar verwijst hij ook in de samenvatting naar.
Interviews en gesprekken
Naast Gerhardt is er aandacht voor het Sneak Peak Festival in het Haarlemse Theater De Liefde, waar Maud Grimberg (MAUDÉ) en Danny van Tiggele (La Belle Époque) over vertellen in de uitzending en komt ook Scyler aan het woord over haar EP Something Or Anything.
- Gesprek met Maud Grimberg en Danny van Tiggele over Sneak Peak Festival in Alternative FM op 120625.mp3 Alternative FM 9:15
- Gesprek met Scyler over de EP Something Or Anything in Alternative FM op 120625 Alternative FM 7:46
Muziek en clips
Naast de gesprekken en het liveoptreden, is in deze uitzending muziek te horen, waar ook bewegende beelden bij zitten, met onder meer de nieuwe clip van KASPAR BAUM die bij hun single Diamonds Tears And Trains zit.
Ook de stevige band WETT uit het noorden van Noord-Holland hebben dat gedaan bij hun single BEK.
Terugluisteren
De uitzending is op maandavond tussen 18 en 21 uur terug te luisteren via DAB+ 9A, 106.9 FM vrije ether Zandvoort, de digitale radiokanalen (1)915 en 1067 van resp. Ziggo en KPN of via de website van ZFM Zandvoort.
- Uitzending 2025-23, uur 1 AlternativeFM 56:35
- Uitzending 2025-23, uur 2 AlternativeFM 57:16
- Uitzending 2025-23, uur 3 AlternativeFM 57:16