Ga naar de inhoud

2026-43. Een mooie muzikale toekomst voor Ze Zei

Met de komst van Ze Zei is het andermaal een weerzien met Eline Heemskerk en Jet Alink die in februari 2025 al eens eerder in een wat dienende rol met Coos ook al in de studio van ZFM Zandvoort zijn geweest. Tijdens die bewuste uitzending van 27 februari 2025 verzorgen de twee de backing vocals bij dat optreden. Inmiddels staat het tweetal op het punt hun debuutsingle Wakker Zijn uit te gaan brengen en hebben ze onlangs de support verzorgd bij de releaseshow van Sterre Weldring.

Terugkijken

Ze Zei maakt Nederlandstalige folkpop. Liedjes die soms een dromerige toon hebben, maar soms ook een serieus onderwerp aansnijden over de veiligheid ’s avonds op straat. Hoe dan ook Ze Zei heeft een mooie muzikale toekomst voor zich door de manier waarop ze hun muzikale arrangementen vormgeven en uitvoeren. Het ene moment is het Eline die de leidende rol heeft, dan weer is het Jet die een duidelijke stempel drukt op de liedjes en er zijn momenten waarop het evenwichtig is, omdat beiden de leidende stem hebben. In de samenvatting is dit terug te zien en te beluisteren.

Naast het liveoptreden van Ze Zei zijn er twee telefonische gesprekken met Melanie Ryan en Ioana Iorgu te horen. De muzieksoorten lopen sterk uiteen van country met Melanie en de ingetogen combinatie van shoegaze en postpunk van Ioana. Melanie vertelt over haar nieuwe single Bandwagon en Ioana vertelt over haar persoonlijke album Chamber Of Hearts.

  1. Gesprek met Melanie Ryan over de single Bandwagon in Alternative FM op 151026 Alternative FM 8:04
  2. Gesprek met Ioana Iorgu over het album Chamber Of Hearts in Alternative FM op 151026 AlternativeFM 7:54
  1. Gesprek met Melanie Ryan over de single Bandwagon in Alternative FM op 151026 Alternative FM 8:04
  2. Gesprek met Ioana Iorgu over het album Chamber Of Hearts in Alternative FM op 151026 AlternativeFM 7:54

Muziek en clips

In de uitzending aandacht voor de nieuwe en recente muziek waaronder de meest recente single Mist van Stijn Charpentier.

Jarenlang speelt Simon Joan in verschillende bands, maar steeds meer ontstaat het verlangen naar een creatieve uitdaging en opwinding. Het resultaat die de multi-instrumentalist uit Amstelveen naar buiten toe brengt, is de single Kick My Habits die Simon Joan begin deze maand uitbrengt.

WAVEZERO is volgens de Haarlemse muzikant Joost Verhagen een band die crimineel is ondergewaardeerd. Het nalatenschap van Tom Gaasbeek die in mei 2025 uit het leven is gestapt blijft tot op de dag illuster. Evenals sommige opnames van optredens die de band in hun muzikale leven hebben gedaan.

Terugluisteren

De uitzending is op maandavond tussen 18 en 21 uur terug te luisteren via DAB+ 9A, 106.9 FM vrije ether Zandvoort, de digitale radiokanalen (1)915 en 1067 van resp. Ziggo en KPN of via de website van ZFM Zandvoort.

  1. Uitzending 2026-43, uur 1 AlternativeFM 56:33
  2. Uitzending 2026-43, uur 2 AlternativeFM 57:24
  3. Uitzending 2026-43, uur 3 AlternativeFM 57:17
  1. Uitzending 2026-43, uur 1 AlternativeFM 56:33
  2. Uitzending 2026-43, uur 2 AlternativeFM 57:24
  3. Uitzending 2026-43, uur 3 AlternativeFM 57:17
Delen via