Ga naar de inhoud

2025-42. De week van Tom Bruins, Barney Willemse en Newland

Als er geen liveoptredens zijn tijdens de uitzendingen op ZFM Zandvoort, zijn er genoeg andere zaken die besproken kunnen worden in een radioprogramma. Dat gebeurt met telefonische live interviews waarbij Barney Willemse en Newland (Alex Nieuwland) over hun werk vertellen. Ook Tom Bruins vertelt iets over zijn album Waiting For The Rain nadat al eerder op deze website al ruim aandacht is besteed aan het debuutalbum. Claire Lintelo heeft eerder tijdens haar liveoptreden van 28 augustus ook een nummer laten horen met dezelfde titel als het album van Tom.

Interviews en gesprekken

De belangrijkste hoofdpunten zijn de telefonische interviews waarbij Barney Willemse en Newland live in de uitzending vertellen over hun muziekmateriaal. Voor Barney is het zijn nieuwe single Midnight Stars en voor Newland is het zijn dubbelalbum Driftwood Diaries Volume 1 en Driftwood Diaries Volume 2. en uiteraard zijdelings over Newells een project wat Alex Nieuwland samen doet met Else van der Greft. Als laatste gaat Tom Bruins in op zijn debuutalbum die onder meer is geproduceerd door Yorick van Norden.

  1. Gesprek met Barney Willemse over de single Midnight Stars in Alternative FM op 231025 Alternative FM 8:16
  2. Gesprek met Newland over de single Louder Than The Pain in Alternative FM op 231025 Alternative FM 8:11
  3. Gesprek met Tom Bruins over het album Waiting For The Rain in Alternative FM op 231025 Alternative FM 8:03

Muziek en clips

Begin deze maand heeft Melanie Ryan de single Travel Light uitgebracht, maar Melanie zal Melanie zijn, als ze daar geen videoclip bij heeft gemaakt en afgelopen weekend is de clip online gepresenteerd.

Hetzelfde geldt ook voor Newland die met het uitbrengen van zijn dubbelalbum ook singles onder de aandacht brengt en waar eveneens bewegende beelden bij zijn te vinden zoals bij Louder Than The Pain.

AJ Plug heeft eerder deze maand op haar socials aangekondigd geen optredens voor dit jaar meer te gaan doen, vanwege de ziekte van haar partner Klaas Kuijt. Het is aanleiding om even dat bericht erbij te pakken tijdens de uitzending en haar song Hold Me te laten horen.

Deze zomer laat Cloud Cukkoo weer van zich horen met de EP La La Land. Tijdens de uitzending is Dance Mom te horen en die klinkt anders als de versie zoals Jori van Gemert die schuilgaat achter Cloud Cukkoo in Arnhem heeft gedaan.

Terugluisteren

De uitzending is op maandavond tussen 18 en 21 uur terug te luisteren via DAB+ 9A, 106.9 FM vrije ether Zandvoort, de digitale radiokanalen (1)915 en 1067 van resp. Ziggo en KPN of via de website van ZFM Zandvoort.

  1. Uitzending 2025-42, uur 1 AlternativeFM 56:44
  2. Uitzending 2025-42, uur 2 AlternativeFM 57:17
  3. Uitzending 2025-42, uur 3 AlternativeFM 57:23
Delen via